...

Współpraca

Zapraszamy do kontaktu.

Działaj jako punkt przyjęć

Współpraca z firmą VHS-COPY.pl

Wspolpraca-z-firma-vhs-copy.pl

Współpraca

Pragniesz zwiększyć obroty swojej firmy?
Rozszerzyć wachlarz usług?
Stać się bardziej rozpoznawalnym oraz wyróżniającym się na tle konkurencji?

Jeśli tak, to zapraszamy do współpracy poprzez bycie jednym z naszych PUNKTÓW PARTNERSKICH.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt e-mail,,  bądź telefoniczny

Nasza oferta współpracy obejmuje

  • Reklama: Oferujemy profesjonalne usługi reklamowe, które pomogą Ci dotrzeć do większej liczby klientów. Dodatkowo, nasze kampanie reklamowe są skrojone na miarę i skupiają się na docieraniu do odpowiedniej grupy docelowej.
  • Ulotki: Dodatkowo dostarczamy atrakcyjne ulotki, które są doskonałym narzędziem do promowania naszych produktów i usług. Ponadto nasze ulotki są profesjonalnie zaprojektowane i zawierają wszystkie niezbędne informacje.
  • Katalogi: Nasze katalogi są pełne informacji o naszych produktach i usługach. Dzieki czemu są one doskonałym źródłem informacji dla naszych klientów i partnerów.
  • Potykacze: Dostarczamy potykacze, które są skutecznym narzędziem do przyciągania uwagi klientów. Ponadto nasze potykacze są wytrzymałe i atrakcyjne wizualnie
  • Oklejanie punktów: Na koniec, oferujemy usługi oklejania punktów, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Nasze oklejenia są wykonane z materiałów najwyższej jakości i są dostępne w różnych wzorach i kolorach. dzieki czemu są  widoczne i wpadają w oko.

Reklama internetowa

  • Reklama internetowaznana również jako reklama online lub marketing cyfrowy, wykorzystuje Internet do dostarczania odbiorcom komunikatów marketingowych i promocyjnych. Podobnie jak w przypadku reklamy tradycyjnej, obejmuje ona wiele różnych typów reklam – od e-maili, przez reklamy mobilne, bannery, aż po reklamy w mediach społecznościowych. W ten sposób, umożliwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców z różnorodnymi komunikatami.

Zero ryzyka finansowego

  • Zero ryzyka finansowego: Gwarantujemy, że współpraca z nami jest wolna od ryzyka finansowego. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i usług, dlatego oferujemy gwarancję satysfakcji.
  • Dołącz do nas i skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści.

Reklamy, banery, ulotki oraz reklamy internetowe są  opłacane przez VHS-COPY.pl

Materiały szkoleniowe

Materiały szkoleniowe: Dostarczamy najnowsze materiały szkoleniowe, które pomogą Ci zrozumieć nasze produkty i usługi. Nasze materiały są łatwe do zrozumienia i zawierają szczegółowe informacje na temat naszych produktów. Co więcej, posiadają zdjęcia i grafikę ułatwiającą identyfikację kaset, płyt i taśm.

Szkolenia: Z drugiej strony, oferujemy regularne szkolenia dla naszych partnerów. Ponadto nasze szkolenia pomogą Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, aby skutecznie sprzedawać nasze produkty i usługi.

Infolinia i pomoc VHS-COPY.pl: Nasza infolinia jest czynna przez 8h dziennie. Pomoc techniczną i merytoryczną klienci oraz punkty partnerskie mogą uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 16.00. Dodatkowo W ramach infolinii dostępne są następujące usługi: Bezpłatna infolinia pomocy technicznej, sprzedażowej i reklamacyjnej.

Infolinia

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.