...

Przegrywanie Kaset

Zapraszamy do kontaktu.

Przegrywanie kaset Wrocław

Przegrywanie kaset Wrocław

VHS-COPY.pl to firma z długoletnią tradycją, która specjalizuje się w Przegrywaniu kaset we Wrocławiu.  Ratująca  nasze wspomnienia przed utratą dzięki zgrywaniu z nośników analogowych i cyfrowych. Dlatego robimy to, że w naszym życiu przydarza nam się wiele różnych sytuacji i przeżyć, do których chcemy wrócić. Każdy z nas przeżył też te lepsze jak i gorsze chwile. Są jednak takie dni, do których chętnie wracamy myślami. Dni takie jak ślub, wymarzone wakacje, komunia czy podobne wydarzenia to często coś, czego nigdy nie chcemy zapomnieć. W tej kwestii niezwykle pomagają wszelkie nagrane materiały filmowe, które pozwalają nam w łatwy sposób wrócić do minionych szczęśliwych chwil.

Niestety wraz z rozwojem techniki wiele z wcześniejszych metod zapisu i odczytu odchodzi do lamusa, a nasze materiały filmowe z biegiem lat są narażone na niszczenie. Pewnego zaś dnia może się zdarzyć, że nasz film zapisany na kasecie VHS nie będzie możliwy do odczytania. Z pewnością nikt nie chciałby, aby doszło do takiej sytuacji. Dlatego oferujemy Ci usługę, jaką jest przegrywanie kaset Wrocław.

Posiadamy sprzęt najwyższej jakości oraz bogate wieloletnie doświadczenie potwierdzone przez licznych zadowolonych klientów. Nasze usługi przegrywania kaset pozwolą Ci na cieszenie się wspomnieniami jeszcze przez długie lata jak nie dziesięciolecia, a dodatkowo zyskasz trochę przestrzeni w swojej szafce na nowe wspomnienia. 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę

Nasze  doświadczenie  zbudowane jest od podstaw czyli od filmu i fotografii analogowej. Łączymy najnowszą technologię ze starymi nośnikami i urządzeniami zgrywającymi co pozwala nam pracować na materiale uszkodzonym. Jako jedyni w Polsce odzyskujemy dane z uszkodzonych, pogiętych i zalanych kaset Video i Audio oraz czyścimy kasety chemicznie i ultradźwiękami. Dajemy gwarancję  zgrania  i jakości materiału. Zgrany materiał z kaset przechowujemy przez 30 dni dzięki temu jeśli w zdarzeniu losowym utracimy nagrania można pobrać duplikat. 

Proces zgrywania

Przegrywanie kaset – to bardzo skomplikowany proces, choć niektórzy myślą, że  wystarczy graber i najprostszy magnetowid. Niestety nie ! Zgranie kasety zaczyna się od sprawdzenia stanu technicznego, żeby stwierdzić czy kaseta podczas przesuwu po rolkach nie będzie ulegała zniszczeniu. Następnie musimy dobrać odpowiedni magnetowid oraz wybrać proces  zgrywania. Dlatego proces zgrywania najlepiej ustawić do formatu BEZSTRATNEGO AVI DV, a potem konwertowany do wybranej formy VOB, MPG2, MP4, ProRES, MOV itp

Jakiego sprzętu używamy

Magnetowidy studyjne

  • Panasonic S-VHS AG-5700, VHS AG-6500, VHS AG-6200
  • Sony S-VHS SVO – 9620, SVO-5800P, DSR-1800AP, DSR-11,HVR-15e, UVU-1800P, DVW-2000P 

 Konwertery Video

  • canopus advc 300, 700, 1000
  • Blackmagic Intensity Shuttle

Karty muzyczne – Audio

Jakie kasety zgrywamy

Zgrywamy  kasety we wszystkich systemach PAL, SECAM, NTSC: SVHS, VHS, VHS-C, Video8, Digital8, Hi8, Mini DV, DVCAM, HDV, BETACAM, BETAMAX, VIDEI 2000, kasety magnetofonowe, MC, DAT, taśmy szpulowe, Płyty winylowe – gramofonowe, filmy 8 mm, super8mm, 16 mm

 

 

Gdzie jesteśmy

We Wrocławiu  działa 5 punktów partnerskich czynnych  w określonych godzinach, gdzie  przyjmowane są zlecenia przez naszych pracowników. Materiały są codziennie odbierane z punktów i trafiają do naszego studia przy ul. Głównej 94.

NA TERENIE MIASTA WROCŁAW PRZ ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 500 zł można skorzystać z bezpłatnego odbioru i odwózki nagrań.

Zlecenia z Polski i UE – wysyłamy kurierem na adres Studia lub korzystamy z naszego SKLEPU- gdzie podczas składania zamówienia  zostaną Państwo przeprowadzeni przez cały proces.

Dodatkowo od godziny 09.00 do 20 .00 działa nasza infolinia.

 

 

Infolinia

+48 886-169-530

E-mail

biuro@vhs-copy.pl

Przegrywanie kaset Wrocław - www.VHS-COPY.pl
Przegrywanie kaset Wrocław - www.VHS-COPY.pl
Przegrywanie kaset Wrocław - www.VHS-COPY.pl

Zadowolonych Klientów

Lat na rynku

Inżynierów obrazu i dźwięku

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.