...

VHS na PENDRIVE

Zapraszamy do kontaktu.

Przegrywanie kaset VHS na Pendrive

VHS na Pendrive

VHS na Pendrive – przegrywanie kaset Wrocław to nie tylko praca. To pasja i sprawianie ze wszystkie wspomnienia nabierają  nowego kształtu, W rezultacie daje to u  Państwa uśmiech, radość i łzy szczęścia. Zapewne jeszcze wielu z was pamięta czasy gdy wszystkie filmy były wydawane i zapisywane na kasetach vhs. W końcu w gruncie rzeczy nie było to wcale tak dawno temu. Niemniej przez te kilka lat technologia ta już niemal odeszła do lamusa, a wszystkie materiały filmowe są zapisywane w postaci cyfrowej. Na pewno jednak jeszcze wielu z nas posiada w swoich domowych bibliotekach liczne zbiory kaset vhs z którymi nie chciałaby się rozstać. Dlatego chcielibyśmy zaoferować swoje usługi przegrywania kaset vhs na Pendrive Wrocław.

Dzięki operacji tej będziesz miał pewność, że Twoje filmy jeszcze przez wiele lat będą obsługiwane przez najnowsze urządzenia. Zyskasz miejsce w szafce i co najważniejsze w dowolnym momencie będziesz miał łatwy dostęp do materiałów i wspomnień. To jednak jedynie kilka zalet jakie daję ci przegrywanie kaset vhs na pendrive Wrocław i z pewnością jest to inwestycja której nie będziesz żałował.

Przy tym posiadamy konkurencyjne ceny oraz sprzęt najwyższej jakości a każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości i zapraszamy do skorzystania z naszych usług przegrywania kaset vhs na Pendrive Wrocław.

Dlaczego warto wybrać VHS na Pendrive

 Tylko u nas zrobisz to w certyfikowanym studio na najwyższej klasy sprzęcie. W trakcie zgrania stosujemy najwyższej klasy kodeki. Stosujemy standardy zgodne z jakością, rozdzielczością i proporcjami obrazu. 

Dlatego Pendrive  jest lepszy od innych nośników. 

 • Materiał można  zgrać jako cały plik bez dzielenia na rozdziały.
 • Pendrive jak dyski SSD czy HDD jest  podłączany do portów USB, które to są standardem.
 • Każdy telewizor smart i komputer ma porty USB
 • Na pendrive można zastosować nowsze kodeki obrazu i dźwięku takie jak MP4.
 • Pendrive posiada łatwość kopiowania i udostępniania.
 • Na pendrive można zgrać  materiał w formie bezstratnej.
 • Materiał nie jest cięty na sekwencje tylko w jednym kawałku 

 

Zabezpieczenie nagrań

Dodatkowo materiał jako kopia bezpieczeństwa jest na naszych serwerach przez 30 dni. Jeśli przez przypadek losowy nagranie zostanie utracone to możemy wygenerować bezpieczny link do nagrania. Nigdy nie kodujemy naszych pendrive i nagrań zgranych z kaset VHS  w rezultacie mogą Państwo zrobić dowolna ilość  kopi swoich nagrań.

Chciałbyś  nie tylko zgrać ale wprowadzić pewne usprawnienia  takie jak: nadruki, opcje kodeków, wykonać okładkę  na zlecenie. Zadzwoń do nas lub napisz e-mail, a my wycenimy dodatkowe usługi i przygotujemy projekt. W rezultacie dostaniesz piękną pamiątkę,  którą możesz  wręczyć jako prezent.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości i zapraszamy do skorzystania z naszych usług przegrywania kaset VHS na DVD Wrocław.

Skorzystaj z naszej oferty i odwiedź nasze punkty

   

  Pamiec-GOODRAM-UME3-32GB-Czarny-przod www.VHS-COPY.pl
  Pendrive-goodram-UME3-64gb-czarny www.VHS-COPY.pl
  Pendrive-GOODRAM-UME3-256GB-Opakowanie

  Zadowolonych Klientów

  Lat na rynku

  Inżynierów obrazu i dźwięku

  Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.