...

VHS na DVD

Zapraszamy do kontaktu.

Przegrywanie Kaset VHS na DVD

VHS na DVD

VHS na DVD – przegrywanie kaset Wrocław to nie tylko praca to pasja i sprawianie ze wszystkie wspomnienia nabierają  nowego kształtu, W rezultacie daje to u  Państwa uśmiech, radość i łzy szczęścia. Zapewne jeszcze wielu z was pamięta czasy gdy wszystkie filmy były wydawane i zapisywane na kasetach VHS. W końcu w gruncie rzeczy nie było to wcale tak dawno temu. Niemniej przez te kilka lat technologia ta już niemal odeszła do lamusa, a wszystkie materiały filmowe są zapisywane w postaci cyfrowej.

Na pewno jednak jeszcze wielu z nas posiada w swoich domowych bibliotekach liczne zbiory kaset VHS z którymi nie chciałaby się rozstać. Dlatego chcielibyśmy zaoferować swoje usługi przegrywania kaset VHS na DVD Wrocław.

Dzięki operacji tej będziesz miał pewność, że Twoje filmy jeszcze przez wiele lat będą obsługiwane przez najnowsze urządzenia. Zyskasz miejsce w szafce i co najważniejsze w dowolnym momencie będziesz miał łatwy dostęp do materiałów i wspomnień. Wspomnienia nas kształtują dlatego warto o dnie dbać i pielęgnować.

 

Dlaczego warto wybrać VHS na DVD

 Tylko u nas zrobisz to w certyfikowanym studio na najwyższej klasy sprzęcie. W trakcie zgrania stosujemy najwyższej klasy kodeki. Stosujemy standardy zgodne z jakością, rozdzielczością i proporcjami obrazu. Płyty mają authoring automatyczny lub wykonany na zlecenie gdzie wykonywane są następujące czynności:

  • zapisanie do postaci cyfrowej obrazu i dźwięku
  • zakodowanie do MPEG-1 lub MPEG-2 obrazu dla DVD-Video
  • zakodowanie do Dolby Digital lub DTS lub MPEG Audio lub LPCM dźwięku dla DVD-Video
  • wykonanie projektu graficznego do interfejsu
  • dostosowanie napisów i masek menu do wymogów Specyfikacji DVD-Video
  • połączenie wszystkich elementów audio-video odpowiednimi linkami w celu zapewnienia współpracy z użytkownikiem
  • sformatowanie obrazu płyty
  • zapisanie tego obrazu na odpowiednim nośniku

 W rezultacie otrzymują Państwo w pełni sprawną i kompletną pamiątkę

Zabezpieczenie nagrań

Dodatkowo materiał jako kopia bezpieczeństwa jest na naszych serwerach przez 30 dni. Jeśli przez przypadek losowy nagranie zostanie utracone to możemy wygenerować bezpieczny link do nagrania. Nigdy nie kodujemy naszych płyt i nagrań zgranych z kaset VHS na DVD w rezultacie mogą Państwo zrobić dowolna ilość  kopi swoich nagrań.

Chciałbyś  nie tylko zgrać ale wprowadzić pewne usprawnienia  takie jak: nadruki, opcje menu, jakość płyt, wykonać okładkę  na zlecenie. Zadzwoń do nas lub napisz e-mail, a my wycenimy dodatkowe usługi i przygotujemy projekt. W rezultacie dostaniesz piękną pamiątkę,  którą możesz  wręczyć jako prezent.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości i zapraszamy do skorzystania z naszych usług przegrywania kaset VHS na DVD Wrocław.

Skorzystaj z naszej oferty i odwiedź nasze punkty

VHS na DVD przegrywanie kaset Wrocław
Zapis na płycie DVD VHS-COPY.pl
bluray disc nagranie materiału vhs-copy.pl

Zadowolonych Klientów

Lat na rynku

Inżynierów obrazu i dźwięku

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.